HAKKIMIZDA

KURUMSAL

 

Ülkemizde faaliyet gösteren yıkım sektöründeki ilk ve tek sigortalı yıkım gerçekleştiren kuruluştur. İnşaat mühendisleri denetiminde, deneyimli personelleri ile konut, bina, fabrika, endüstriyel yapı ve spor kompleksi gibi birçok farklı alanda kırım, yıkım işlerini ve bu yıkımlarda oluşacak hafriyat naklini gerçekleştirmekteyiz.

 

6306 sayılı “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun” Uygulama Yönetmeliği (http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/10/20161027-2.htm) kapsamında yapılan değişiklikler de göz önüne alınarak, Kentsel Dönüşüm projelerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Kentsel Dönüşüm faaliyetleri kapsamında yürütülen projelerde, inşaat firmaları ve yapı sahiplerinin uzman kadromuz, yıkım ekipmanları ve makinelerimizle birlikte yıkım ve hafriyat işlerinde planlı ve güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

 

 Kentsel Dönüşüm projelerinin sağlıklı ve güvenli yaşama imkanı sunması hedefini, öncelikle çalışma alanlarımızdaki İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları ile başlayarak bunun önemini tüm faaliyetlerimize yansıtmaktayız.

 

Yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen Kentsel Dönüşüm kapsamındaki projelerde yer alırken, doğaya ve çevreye duyarlı davranarak, çalışmalarımızı yürütmekte ve bu konuda çözüm ortaklarımıza akılcı çözümler ile destek vermekteyiz.